Zestawienie wg suki hodowlanej dla populacji psów w Polsce

Nie jesteś zalogowany
początek | login | odzyskaj hasło
Pies 1.właściciel Hodowla Szczenieta urodzone
LADY SNOW STORM Huk Amarok E. & W. Janiccy Huk Amarok 43
BEKI Cień Alaski Ewa Niemczyk Cień Alaski 39
BLOSSOM HILL Appalachian Ewa Janicka Appalachian 37
Kotzebue's Kringmerk Fantasmagoria G. A. Makarewicz Kotzebues Kringmerk 32
ALGONGKA AM Merkambertaner Ewa Niemczyk Merkambertaner 32
Forti Fortuna HOPE FOR THE BEST Adam Surmiak Forti Fortuna FCI 29
EVENING SHINE Navarama CS Jadwiga Gierczyk Navarama Mal 28
ŁENDI Wichrowy Zaprzęg Michalina Palarz-Prochal Wichrowy Zaprzęg 28
LAKOTAH z Radockiej Góry Michalina Palarz-Prochal Z Radockiej Góry 28
NAYOOKA Z Tatrzańskiej Opowieści Dariusz Morsztyn Z Tatrzańskiej Opowieści 28
NANOOK SPIRIT WOLF SANCTUARY Barbara Tokarska Nanook Spirit 26
FAREWELL TO ALASKA z Radockiej Góry Michalina Palarz-Prochnal z Radockiej Góry 25
LATINA CHICA NEGRA z Śnieżnej Doliny Ewa Niemczyk z Śnieżnej Doliny 24
BETA Kaczanowo Krystyna Wielgus Kaczanowo 24
STARLIGHT SUTRA Sausimayok Jana Wiśniewska Sausimayok 23
AM I DREAMING Shanti Mal FCI Anna Kołek - Zbeczka Shanti Mal FCI 22
SILVER DREAM z Radockiej Góry Michalina Palarz-Prochal z Radockiej Góry 22
DIAMOND Navarama Cs Anita Kadłubkiewicz Navarama 22
TAIRA SEI Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 21
BERINA Śnieżna Pustynia Piotr Szczechowicz Śnieżna Pustynia 21
ROYAL BEAUTY Illa Kuvianartok FCI Gisela Makarewicz Illa Kuvianartok FCI 19
RAINSTORM Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 19
BREAVE HART Legenda Północy Magda Pałasińska Legenda Północy 18
DESTRUKCJA Sausimayok Jana Wiśniewska SAUSIMAYOK 18
SNOW SPRING Stella Polaris Iwona Lenarczyk Stella Polaris 18
CALL BESI Huk Amarok Grażyna Laskowska Stachowicz Huk Amarok 17
SUNGARI Sunkan Wakan Anna Kołek - Zbeczka Sunkan Wakan 17
KODA OF ICY WIND Huk Amarok Alicja Leśniewska - Dubisz Huk Amarok 17
CHAYENNE z Śnieżnej Doliny Ewa Niemczyk z Śnieżnej Doliny 17
Illamar MELODY Robert Tokarski Illamar 16
AIYA CHEYENNE z Radockiej Góry Sława Węgrzyn-Szulc z Radockiej Góry 16
Arctic Challenge BE COOL Ewa Szustak-Baryła Arctic Challenge 15
CHARRON Huk Amarok Agata Wiesławska Huk Amarok 15
ARDA od Striberky Halina Woźniak od Striberky 15
SHAKIRA Wioska Inuitów Grzegorz Wydra Wioska Inuitów 15
HOPE Sądecki Gazda Bogdan Wróblewski Sądecki Gazda 15
FAIR PLAY Appalachian Ewa Janicka Appalachian 15
MANOKA Kobuk Augustyn Fijałkowski Kobuk (PL) 15
COLORADO Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 14
SILVER MOON Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 14
TAJGA Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 14
HOT&SPICY Polarny Wicher FCI Włodzimierz Woźniczka Polarny Wicher FCI 13
Spirit Of Manitou's SHILAHYENNE Sława Węgrzyn-Szulc Spirit Of Manitou's 13
STORMY SUNRISE Inditarod Grzegorz Wydra Inditarod 13
CYNTIA Zagóro Ewa Urbanowicz Zagóro 13
HEFTY z Leśnych Ostępów Joanna Szumlak Z Leśnych Ostępów 13
MISZA z Muchnic Ewa Niemczyk z Muchnic 13
SIMBA Legenda Północy Jolanta Sołek Legenda Północy 12
DUTCH Manitoba Cs Tadeusz Woźniak Manitoba CS 12
PINACOLADA Stella Polaris Joanna Pyrzyk Stella Polaris 12
Arctic Challenge WHY NOT SNOW IN SPRING Iwona Lenarczyk-Małecka Arctic Challenge 12
LAFI Legenda Północy Jolanta Sołek Legenda Północy 12
CHA-KOONAH w Kampinoskim Boru Sława Węgrzyn-Szulc w Kampinoskim Boru 12
HER HOWLING HIGHNESS LADY HANDRA Sausimayok Halina Woźniak Sausimayok 12
AILA Echa Północy Magdalena Kryst-Kędzierska Echa Północy 12
MISJA z Howerli Bogumiła Przetakowska z Howerli 12
C.V. Selection Line Overnigh Train Paweł Swolkien C.V. Selection Line 12
JUNA Huk Amarok Robert Tokarski Huk Amarok 11
HERTA Legenda Północy Jolanta Sołek Legenda Północy 11
XANTIA z Śnieżnej Doliny Danuta Rybicka z Śnieżnej Doliny 11
TATRA Huk Amarok Tadeusz Woźniak Huk Amarok 11
ARA z Północnej Tundry Danuta Rybicka z Północnej Tundry 11
BONA Molosos Molosos 11
COMANCHA Huk Amarok Jana Wiśniewska Huk Amarok 11
MISSISIPI North To The Future Damian Serwin North To The Future 11
MILKA z Howerli Grzegorz Wydra z Howerli 10
FLOWER OF NORTH Huk Amarok Włodzimierz Woźniczka Huk Amarok 10
DHARMA Sausimayok Jana Wiśniewska SAUSIMAYOK 10
AYA NOOTKA YAKIMA North Hunter Tomasz Radłowski North Hunter 10
Forti Fortuna PASS THE QUEEN Edyta Langer Forti Fortuna FCI 10
MARY OF MAGDALA Ewa Niemczyk 10
PASJA Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 10
DELPHINA Mamidaj Małgorzta Dywańska Mamidaj 10
NEGRITA Thalia Paweł Pandel Thalia 10
INDIA z Śnieżnej Doliny Agata Kaim-Łokociejewska z Śnieżnej Doliny 10
BONITA Gwiezdna Sfora Joanna Górnicka Gwiezdna Sfora 10
ALFA z Zakopiańskiego Domu Tomasz Niewdana z Zakopiańskiego Domu 10
ALASKA Ursus Fluminis Monika Cylwik Ursus Fluminis 9
ICE IN THE HAIR Appalachian Magdalena i Arkadiusz Małek Appalachian 9
BASHA Srebrny Kieł Krystyna Wielgus Srebrny Kieł 9
FAVOURITE STAR z Radockiej Góry Jagoda Gierczyk z Radockiej Góry 9
ZIMNA Molosos Robert Zagórski Molosos 9
NORFA Srebrne Wilki Jerzy Szczypuła Srebrne Wilki 9
DAYLIGHT OF SHIRE ShantiMal Anna Kołek - Zbeczka Shanti Mal FCI 9
LADY BLUE KISS Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 9
REDA z Pasieki Piotr Bartnicki z Pasieki 9
AGA z Północnej Tundry Maria Ciuraszkiewicz z Północnej Tundry 9
OOMASHA FOR NANOOKH w Kampinoskim Boru Monika i Rafał Wielichowscy w Kampinoskim Boru 8
Illamar TINGELING Monika Palicka-Rafałowicz Illamar 8
QUIET BECAUSE I'M SLEEP Kriplyana Ewa Żarek-Zięba Kriplyana FCI 8
KIANA OF THE CRIMSON SKY Huk Amarok Alicja Leśniewska - Dubisz Huk Amarok 8
BANDA CZE-NE-KA Molosos Maria Czerwińska Molosos 8
FARSA Molosos Małorzata Sobina Molosos 8
ASTREA Dolina Lodowego Wichru Henryk Reichert Dolina Lodowego Wichru 8
TASHUNGA z Radockiej Góry Jacek Wywioł Z Radockiej Góry 8
ZJAWA Molosos J. Jaskólska Molosos 8
AYUKA Irokez Andrzej Rek Irokez 8
ECRU z Radockiej Góry Marta Topór z Radockiej Góry 8
CHURINGA z Radockiej Góry Marta Topór z Radockiej Góry 8
DUNA ZBÓJKA z Cyrhlańskiego Wierchu Olga Zuławska z Cyrhlańskiego Wierchu 8
EOWYN Sausimayok Łukasz Król Sausimayok 8
CHAYULUK Odyssea Severu Jolanta Sołek Odyssea Severu 8
AGLA Severni Zemle CS Adam Madej Severni Zamec 8
BETSEY NIGHT EIS Irokez Natalia Stodoła Irokez 8
GREY STAR Huk Amarok Halina Wozniak Huk Amarok 8
LAPONIA Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 8
ARROW YAKIMA z Indiańskiej Wioski Maria Czerwińska z Indiańskiej Wioski 8
Forti Fortuna LILY OF THE WEST Adam Surmiak Forti Fortuna FCI 7
BONANZA Odyssea Severu CS Krystian Walter Odyssea Severu 7
DUNKA Sausimayok Jana Wiśniewska SAUSIMAYOK 7
RESTA z Pasieki Krzysztof Kruszona z Pasieki 7
TORA Wilcze Uroczysko Marzena i Czarek Banasik Wilcze Uroczysko 7
QUERCJA Huk Aamrok Magdalena Kalinowska Huk Amarok 7
ŁITNI Wichrowy Zaprzęg Anna Patrzykąt Wichrowy Zaprzęg 7
MEDICINE-HAT Huk Amarok Krzysztof Korczyk Huk Amarok 7
CRAZY del Monte Zbigniew Grabkowski del Monte 7
JURTA Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 7
EARENDIL CHADO Appalachian Greta Rogoz-Górnicka Appalachian 7
MAH-TO-TOH-PAM Imaginacja Marek Streczyński Imaginacja 7
ARCTIC CHALLENGE BLACK STAR Z Śnieżnej Doliny Ewa Niemczyk, Dominika Niemczyk z Śnieżnej Doliny 7
MON-AMIE THE BESTIAL FACE OF BEAUTY Joanna Bednarska The Bestial Face Of Beauty 7
CILKA Placicke Doupe CS Jolanta Sołek Placicke Doupe CS 7
ARISTA Flin-Flon Flin-Flon 7
KAMA Wichrowy Zaprzęg Jolanta Sołek Wichrowy Zaprzęg 7
HAIKARA Odyssea Severu Marek Szelatyński Odyssea Severu 7
ANOUK Onondaga Maria Czerwińska Onondaga 7
HAPPY Rychle Sane Rychle Sane 7
MISTASSINI Ksenogeniczny Wilk Mateusz Szczypuła Ksenogeniczny Wilk 7
ZARAGOZA Habitat Piotr Janiszewski Habitat 7
DONNA STAR z Indiańskiej Wioski Maria Wilczopolska z Indiańskiej Wioski 7
FAMA Kordo Marcin Brzezniak Kordo 7
ROYA Huk Amarok Janusz Bessman Huk Amarok 7
ATHUNGA Merkambertaner Ewa Nowak Merkambertaner 7
BARENGA od Jarrles Ewa Nowak od Jarrles 7
NUKA z Mołodyckich Ścieżek Piotr Perec z Mołodyckich Ścieżek 7
KALA Północne Kły Ewa Borejszko Północne Kły 7
ELZA Zagóro Mirosław Górski Zagóro 7
BUBA z Dominikany Paweł Jaworski z Dominikany 6
Illamar ARNA Robert Tokarski Illamar 6
I LOVE SISSI Kriplyana FCI Magdalena Kryst-Kędzierska Kriplyana FCI 6
ASIMA Irokez Rafał Pandel Irokez 6
AMAKA Kobuk Kobuk (PL) 6
FLORA Zagóro Zagóro 6
ARNAOYOK Biegnący Wilk Dariusz Morsztyn Biegnący Wilk 6
BELITA Zadni Chlum Bożena Gawlak Zadni Chlum 6
Jena Zagóro Marek Czajkowski Zagóro 6
AZKEN PORTU MENA Ewa Niemczyk Azken Portu 6
EL MISTY z Śnieżnej Doliny Piotr Jurkiewicz z Śnieżnej Doliny 6
ARIA Wilczy Brat Marta Topór Wilczy Brat 6
FANNY Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 6
BIRA Huk Amarok Huk Amarok 6
WIRUNGA Nunarak Jarosław Bednarczyk Nunarak 6
ALMONDA Glimmer CS Janusz Bieluch Glimmer 5
ALASKA Huk Amarok Anna Gładkowska Huk Amarok 5
MAJA Zagóro Zagóro 5
MAXWELLA Alrauna Anna Patrzykąt Alrauna 5
YUMA Polarny Zaprzęg Joanna Lesińska Polarny Zaprzęg 5
CHILAM SNOWBIRD Illa Kuvianartok FCI Gizela Makarewicz Illa Kuvianartok FCI 5
NENANA Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 5
HANOC z Leśnych Ostępów Z Leśnych Ostępów 5
FALSE BAY MALAKWA Manitoba Marta Topór Manitoba 5
Arctic Challenge WINTER FLOWER Katarzyna Plak - Kotlarska Arctic Challenge 5
ŁANESA Wichrowy Zaprzęg Anna Patrzykąt Wichrowy Zaprzęg 5
WUKA od Belfrow od Belfrów 5
ROSA-ROCA z Indiańskiej Wioski Maria Czerwińska z Indiańskiej Wioski 5
JULY RAIN Appalachian Ewa Tyrpak Appalachian 5
BAFI-BAJKA z Indiańskiej Wioski z Indiańskiej Wioski 5
CHACITA ze Zgierskiej Polany Dariusz Więckowski ze Zgierskiej Polany 5
CHERRY z Opętanej Wioski Zbigniew Bieniasz z Opętanej Wioski 5
GREATER THAN EVER Vagabundes Del Norte Vagabundes Del Norte FCI 5
BESTIA Ślad Wilka Stanislaw Ksiazyk Ślad Wilka 5
SEPPALA Survival Leszek Salamon Survival 5
AISZA Irokez Ewa Kud Irokez 5
RITA Wilczasta z Sosnowych Kniei Adam Madej Wilczasta z Sosnowych Kniei 5
WAPUSKA AM Merkambertaner Ryszard Molisak Merkambertaner 5
DRAKA z Niedźwiedziej Gawry Jan Gloc z Niedźwiedziej Gawry 5
FAUNA Zagóro Wiesław Kluz Zagóro 5
GAYA Okay Kaya Okay Kaya 5
GRACJA z Indiańskiej Wioski 1992 Renata Zwięglińska z Indiańskiej Wioski 4
ASSUNTHA od Jarrles Elżbieta Jarra-Leszczyńska od Jarrles 4
SI-TANKA Merkambertaner Merkambertaner 4
KISS OF NORTH Huk Amarok Huk Amarok 4
BONZA Zagóro Zagóro 4
RAINDROP Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 4
DAPHNE Mamidaj Zofia Czerwińska Mamidaj 4
SHA - MAKH Merkambertaner Ewa Nowak Merkambertaner 4
HEARTACHE EVERY MOMENT Polarny Wicher FCI Agata Kaim-Łokociejewska Polarny Wicher FCI 4
WILD WIND'S SHISHA OF PAYAKOOTHA Krzysztof Śmiałek Wild Wind 4
FINGALUK Polarna Legenda Ewa Kozubska Polarna Legenda 4
SATINKA REDFLOWER Illa Kuvianartok FCI Martyna Parczewska Illa Kuvianartok FCI 4
CHANUKAH z Radockiej Góry Agnieszka Pastwa z Radockiej Góry 4
PAJDA ZAJĄCZEK Legenda Północy Adrian Janoszek Legenda Północy 4
ALMA z Rubinkowskiego Pola z Rubinkowskiego Pola 4
SONOMA Survival Leszek Salamon Survival 4
CIEZA Gwiezdna Sfora Artur Zabek Gwiezdna Sfora 4
ANAT z Szamańskiego Kręgu Robert Bulach z Szamańskiego Kręgu 4
CINDY Zagóro Leszek Salamon Zagóro 4
Tikaani TACOMAH Joanna Bednarska Tikaani 4
KODARA Sumo Edyta Wardzińska Sumo 4
CROW SQUAW Cellerimus Izabela Szmurło Celerrimus 4
CYTRA Cień Alaski Edyta Balowska Cień Alaski 4
SHANTY Huk Amarok Barbara Gawrońska Huk Amarok 4
WAKON'S CELERIMUS SAKAHET Izabela Szmurło Wakon 4
BONY Złoto Alaski Jan Pazdro Złoto Alaski 4
Muza Diuna Alicja Leśniewska Diuna 4
JENNY Huk Amarok Dariusz Poborki Huk Amarok 3
BIANCA Fort Jukon Andrzej Bieryt Fort Jukon 3
DIVA Gwiezdna Sfora Gwiezdna Sfora 3
BAFFINA Chewan Iza Woźniak Chewan 3
AINU Wilki z Nadodrzańskiej Wioski Tomasz Radłowski Wilki z Nadodrzańskiej Wioski 3
AJKA Psi Chorał Andrzej Bieryt Psi Chorał 3
ASUNTA Polarni Noc CS Zdzisław Ponaszewski Polarni Noc CS 3
CANDY Huk Amarok Jana Wiśniewska Huk Amarok 3
DUMA z Niedźwiedziej Gawry Maria Czerwinska z Niedźwiedziej Gawry 3
CARES z Niedźwiedziej Gawry Anna Muzyk z Niedźwiedziej Gawry 3
ALABAMA Tobogan Iwona Staszewska Tobogan 3
NAKE Ekspedycja Ekspedycja 3
AYA QUANAH YAKIMA North Hunter Andrzej Bieryt North Hunter 3
CANELLI Gwiezdna Sfora Gwiezdna Sfora 3
CROXLEY Gwiezdna Sfora Józef Grześkowiak Gwiezdna Sfora 3
NANOON Merkambertaner Beata Kalicka Merkambertaner 3
AFRA znad Ługowiny Bogdan Sekula znad Ługowiny 3
KORA Wichrowy Zaprzeg Małgorzata Sobina Wichrowy Zaprzęg 3
MILKA Wichrowy Zaprzęg Lucyna Bryksa Wichrowy Zaprzęg 3
NANA-BUN Merkambertaner Irena Folta Merkambertaner 3
TITANIA Thalia Marek Darowski Thalia 3
PAYA LODOWA Zagroda Iwona Nowak Lodowa Zagroda 3
KIOWA Z Mnichowickiej Zagrody Joanna Chojnacka Z Mnichowickiej Zagrody 3
ARKTA Szkolniak Helena Rogozińska Szkolniak 3
HEYOKA SAGUNTA Yakima Yakima 3
BERTA Zagroda pod Dębami Izabela Wrochna Zagroda pod Dębami 3
CARPE DIEM Appalachian Ewa Janicka i Marek Zmitrukiewicz Appalachian 3
ALASKA Glimmer CS Glimmer CS 3
DAKOTA del Monte Cs Sarka Procházková del Monte 3
CHATANGA OF REXC. VALLEY z Radockiej Góry Piotr Rzeźniczak z Radockiej Góry 3
ALASKA Nak-Nek Andrzej Urbański Nak-Nek 3
FANTA z Jasieniczanki E. Szczerski z Jasieniczanki 3
TRACY THE WIND Bricassart K. i K. Thiedowie Bricassart 3
SHALUKAH w Kampinoskim Boru Piotr Janiszewski w Kampinoskim Boru 3
URANIA z Indiańskiej Wioski Agnieszka Faber z Indiańskiej Wioski 3
MAMMA MIA Malamute Sanctuary Ewa Tyrpak Malamute Sanctuary FCI 3
MAKOKI OF ARIA z Tatrzańskiej Opowieści Robert Grzyb z Tatrzańskiej Opowieści 3
Forti Fortuna MOHAWK Marta Nykiel Forti Fortuna FCI 3
MIJA z Howerli Szymon Buchajczyk z Howerli 3
ZGROZA Od Belfrów Od Belfrów 3
NALA Rafałowa Sfora Grzegorz Filut Rafałowa Sfora 3
SALMA Wild Forest Renata Sułek Wild Forest 3
MONA Jołuma Krzysztof Kujawa Jołuma 3
FILA z Dominikany Paweł Jaworski z Dominikany 3
FANTA Kordo Zofia Lelo Kordo 3
ZINA Od Belfrów Od Belfrów 3
FETA z Niedźwiedziej Gawry Bogdan Sekula z Niedźwiedziej Gawry 3
AGA Zagóro Elżbieta Jarra-Leszczyńska Zagóro 3
ZORA Od Belfrów Od Belfrów 2
WEGA Albus Albus 2
DEEWAHNO Appalachian OF MONIKOONA Izabela Nawrocka Appalachian 2
SINDA Legenda Północy Grzegorz Marzec Legenda Północy 2
QUEER IMAGE Huk Amarok Huk Amarok 2
EBONY PRINCESS Polarni usvit Weronika Godziszewska Polarni usvit 2
ESCAPADE Appalachian Bożena i Wiesław Opara Appalachian 2
WADERA Huk Amarok Marlena Węgiel Huk Amarok 2
AURA FOR HUK AMAROK Red Pond Red Pond 2
ALASKA z Psiej Arystokracji Agnieszka Wiese z Psiej Arystokracji 2
NSZO-CZI z Indianskiej Wioski Z Indiańskiej Wioski 2
ALEXIA Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 2
TSOMASHI AM Merkambertaner Merkambertaner 2
QUINTESSENSE Huk Amarok Huk Amarok 2
CAXA Albus Elżbieta Puchalska Albus 2
JAMAJKA Huk Amarok Huk Amarok 2
ELBA Bedża Lay Jan Cisoń Bedża Lay 2
AISZA Wilki z Nadodrzańskiej Wioski Wilki z Nadodrzańskiej Wioski 2
KANAKA Survival Andrzej Płonka Survival 2
BERA Cicha Nadzieja Elżbieta Iwińska Cicha Nadzieja 2
SENGA Thalia Krystian Walter Thalia 2
LEGEND OF NORTH Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 2
LIKE ANOWA of Navarama Mal Navarama Mal 2
ARENGA Banagero Jolanta Gondek Banagero 2
JETTA Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 2
E'SKYA z Indiańskiej Wioski E. i G. Wydra z Indiańskiej Wioski 2
KAMA Od Alika I Aniki Henryk Brełyk Od Alika i Aniki 2
SHADOW Nothwest Arctic Jana Wiśniewska Northwest Arctic 2
ARKA Wilczy Brat Wilczy Brat 2
BRITA Placicke Doupe Jolanta Sołek Placicke Doupe 2
AGILA z Łańcuckiego Zamku Ewa Tyrpak z Łańcuckiego Zamku 2
JUNGA Z Indiańskiej Wioski Bartosz Niewiadomski Z Indiańskiej Wioski 2
INEZ-MA Zagóro Zagóro 2
DREMAY BLACK PEARL Srebrny Kieł Bogdan Wróblewski Srebrny Kieł 2
ENIA z Rubinkowskiego Pola z Rubinkowskiego Pola 2
DROSERA Mamidaj Adam Alfut Mamidaj 2
ARDA AKAI z Howerli Elżbieta Wydra z Howerli 2
TAJRA Survival Jolanta Madej 2
ALCA DEL BIAGIO del Biagio 2
ALMA Łyński Jar Łyński Jar 2
ADLARTOG BLUE Wataha z Doliny Raby Magdalena i Arkadiusz Małek Wataha z Doliny Raby 2
CAŁKA od Belfrów Małgorzata Korbut od Belfrów 2
DONATIO REGIA Snow City Bogumiła Przetakowska Snow City 2
AJKA Ślad Wilka Jarosław Marek Ślad Wilka 2
Tikaani KATAUYAH Tikaani 2
THOSHIRO GIRL Bricassart Piotr Anasinski Bricassart 2
RAWENA Huk Amarok Beata Sarlej Huk Amarok 2
Forti Fortuna CHISKASAW BAYOU Joanna Lesińska Forti Fortuna FCI 2
BORA Puchowy Zaprzęg Puchowy zaprzęg 2
ALBA ALBUS -brak danych 2
KOKA z Dominikany Piotr Darecki z Dominikany 2
ABRA Survival Anna Chećko Survival 2
BLUE VELVET Ślad Wilka Piotr Cierpiszewski Ślad Wilka 2
WHITE VANESSA z Śnieżnej Doliny Waldemar Basiewicz z Śnieżnej Doliny 2
KOMA Srebrne Wilki Zygfryd Młynarczyk Srebrne Wilki 2
TANTRA Sausimayok Krzysztof Śmiałek SAUSIMAYOK 2
ANGAKOO od Jarrles Elżbieta Jarra-Leszczyńska od Jarrles 2
AGA Łyński Jar Adam Maciarewicz Łyński Jar 2
AIDA Zagóro Zagóro 2
COCO CHANEL Fort Jukon Beata Drapacz Fort Jukon 2
NOTA Thalia Anna Fedorowska Thalia 2
ICZI Maklampuk Marzena Młotkowska Maklampuk 2
GRIS INDIANA z Indiańskiej Wioski Jaroslaw Wegorzewski z Indiańskiej Wioski 2
SUZI Legenda Północy Barbara Orska Legenda Północy 2
HONEY z Klanu Wydry Waldemar Mańkowski z Klanu Wydry 2
BORA Bure Psisko Witold Wrochna Bure Psisko 2
BLIZZARD z Zakopiańskiego Domu Bolesław Sowa z Zakopiańskiego Domu 2
ARSA Cicha Nadzieja Cicha Nadzieja 2
HENNESSY Polarna Legenda Paweł Węgłowski Polarna Legenda 2
Gerda Z Dominikany Pawel Jaworski 1
ATUKI od Jarrles Elżbieta Jarra-Leszczyńska od Jarrles 1
HILL OF SUN Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 1
ARKA Albus Beata Sarlej Albus 1
ESTRELLA Bedża Lay Bartłomiej Rosenberg Bedża Lay 1
ANARI Szkolniak Pawel Jaworski 1
FAREWELL TO ARCTICA Huk Amarok Maria Strzelczyk Huk Amarok 1
TARA Marek I Marcin Arkadiusz Piech Marek i Marcin 1
AURA Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 1
GALAXY OF ICE Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 1
Joli Mapa Hyska Joli Mapa 1
MAYA Malamute Sanctuary FCI Stefan Sroczyński Malamute Sanctuary FCI 1
UTI TASHUNKA Merkambertaner Merkambertaner 1
AJGA Banagero Ewa Pudzianowska 1
Arctic Challenge MY MIRACLE SNOW IN SPRING Iwona Lenarczyk-Małecka Arctic Challenge 1
DRAKULA Sausimayok Beata Burska SAUSIMAYOK 1
ASSIANA AM Merkambertaner Ewa Nowak Merkambertaner 1
BETTY z Dominikany Anna Iwaniuk z Dominikany 1
X-MEN STORM Illa Amarok Ewa i Dominika Niemczyk Illa Amarok 1
ULUGA Survival Leszek Salamon Survival 1
NESOK Huk Amarok Halina Woźniak Huk Amarok 1
ATANKA z Radockiej Góry p. Ruśniakowie z Radockiej Góry 1
Tikaani ILAKKA Joanna Bednarska Tikaani 1
ONEIDA Legenda Północy Grzegorz Czech Legenda Północy 1
EITRA Gwiezdna Sfora Stanisław Dyszy Gwiezdna Sfora 1
BAXY z Przemęckiego Parku Krzysztof Nowicki z Przemęckiego Parku 1
JUMA Ze Smukalskich Lasów Wiesław Dobek Ze Smukalskich Lasów 1
BAJA z Dominikany Liwia Witkowska z Dominikany 1
AURA Polarni Usvit Jana Hynkova Polarni Usvit 1
TACORRA-TIN Huk Amarok Sławomir Brzeziński Huk Amarok 1
LAWINA Huk Amarok Dawid Jakubowski Huk Amarok 1
BEKI z Północnej Tundry Wojciech Popek z Północnej Tundry 1
Kornwalia Alrauna Iwona Weyman Alrauna 1
CHASE Huk Amarok Jarosław Wodowski Huk Amarok 1
FILADELFIA Huk Amarok Hanna Miłkowska Huk Amarok 1
AYA Lelko Lelko 1
LEADINGLADY DEL BIAGIO del Biagio 1
MANDALA Sausimayok Maciej Paluchiewicz Sausimayok 1
RUMBA Wilczasta z Sosnowych Kniei Ewa Rutkowska Wilczasta z Sosnowych Kniei 1
Tulisalon CHOCOLATE TANANA Edyta Langer -brak danych 1
KANADA Siuks Marcin Czerwony 1
KORINA Zagóro Zagóro 1
FLINTA z Niedźwiedziej Gawry Robert Olajossy z Niedźwiedziej Gawry 1
DEA PULCHRA Snow City Grażyna Laskowska-Stachowicz Snow City 1
ALASKA Merkambertaner Merkambertaner 1
AKHUNA Irokez Sonia Sęk Paprotnia Irokez 1
Can-Can Kayah -brak danych 1
ASTRA z Psiej Arystokracji Malgorzata Szafrańska z Psiej Arystokracji 1
SURYA Wild Forest Agnieszka Kobus Wild Forest 1
CALBA Albus Karol Bigott Albus 1
EXOTIC EXPEDITION Chewan Tomasz Ruciński Chewan 1
PEGI GRUBCIA Legenda Północy Grzegorz Marzec Legenda Północy 1
BRAHMA Kola Kara -brak danych 1
ATABASCA z Poniatowskiej Wioski Stanislaw Biernacki z Poniatowskiej Wioski 1
L'DEMI z Indiańskiej Wioski Maria Czerwińska Z Indiańskiej Wioski 1
HICKORY HILL'S LITTLE KISKA Floyd Grace, Jr -brak danych 1
BAKALIA Ślad Wilka Jarosław Tylkowski Ślad Wilka 1
PAK N PULLS ARNA Martha Giuffre Pak'N Pull 1
MINOCA Survival Survival 1
MAGIA Sausimayok Janusz Śniegowski Sausimayok 1
CVITELLA Gwiezdna Sfora Gwiezdna Sfora 1
Forti Fortuna NO PASS NO SALE Joanna Lesińska Forti Fortuna FCI 1
ANDA z Mątewskiej Sfory z Mątewskiej Sfory 1
ANTEA Lussi -brak danych 1
BANGA Śnieżna Pustynia Mariusz Mindziul Śnieżna Pustynia 1
BEACH Bonanza Leszek Kamiński Bonanza 1
BEJA znad Czosu Rafal Swietoniowski znad Czosu 1
NAYKAH w Kampinoskim Boru Marian Brzozowski w Kampinoskim Boru 1
NIKKO #1 Barbara & Brian Warner -brak danych 1
Black Lotus TIGRESS XSASSY -brak danych 1
AMICA Ortus Ortus 1
ORANGE DEL BIAGIO Krzysztof Mitrowski Del Biagio 1
BYSTRA Huk Amarok Agnieszka Łoźniewska Huk Amarok 1
CREE Manitoba CS Piotr Pręgowski Manitoba 1
Noatak's KOTZEBUE UWANGA BREEZE -brak danych 1
HEDA Survival Survival 1
BONA z Grodzkiego Zakątka Daiusz Poborski z Grodzkiego Zakątka 1
ALAXINA Gwiezdna Sfora Wiesław Kluz Gwiezdna Sfora 1
Sirenek's MIDNIGHT ECLIPSE -brak danych 1
OKAY KAYA Huk Amarok Artur Babicki Huk Amarok 1
H'ARTEMIDA AM Merkambertaner Ryszard Molisak Merkambertaner 1
DIGNA z Indiańskiej Wioski Jerzy Wasylyszyn z Indiańskiej Wioski 1
ASKANIA Legend of North M.Lysakova Legend of North 1
SANDRA 1
EFRA z Kamiennej Groty z Kamiennej Groty 1
NANUMI AM Merkambertaner Ryszard Molisak Merkambertaner 1
Libertia THE FIRST ONE -brak danych 1
KHALAK DEL BIAGIO Iwona i Justyna Lenarczyk Del Biagio 1
RANDIA Wilczasta z Sosnowych Kniei Adam Madej Wilczasta z Sosnowych Kniei 1
AISZA Psi Chorał Jerzy Gzyl Psi Chorał 1
DEKSI znad Białej Lądeckiej Małgorzta Dywańska znad Białej Lądeckiej 1
YUKA Polarny Zaprzęg Joanna Lesińska Polarny Zaprzęg 1
ANURI Z Klanu Wydry Jacek Radomski Z Klanu Wydry 1
RAUMA Huk Amarok Dariusz Witkowski Huk Amarok 1
IGUANA KANA Z Dominikany Paweł Jaworski Z Dominikany 1
AGRA z Doliny Osy z Doliny Osy 1
BIBA z Opętanej Wioski Wojciech Popek z Opętanej Wioski 1
NIRWANA Sądecki Gazda Marzena Uzarek Sądecki Gazda 1

#:55