Rodowody Alaskan Malamute PL

5741 Psów w bazie
Nie jesteś zalogowany
początek | login | odzyskaj hasło

Uwaga

Informujemy, iż z dniem 18 lutego 2013 roku na mocy umowy cesji serwis Rodowody Alaskan Malamute PL został przekazany Fundacji Adopcje Malamutów do dalszego prowadzenia i rozwoju.

Serwis został utworzony przez Sławę Węgrzyn-Szulc dzięki współpracy z Danem Andersonem i na podstawie Bazy Danych, tworzonej przez niego dla AMAL, i przez szereg lat był przez nią uzupełniany o malamuty przychodzące na świat w polskich hodowlach.

W 2011 roku dane dzięki pracy wielu osób zostały przeniesione z platformy html-owej do bazy danych, zyskując nowy wygląd i możliwości.

Przechodząc pod opiekę Fundacji Adopcje Malamutów baza będzie nadal uzupełniana i rozwijana.

W sprawie aktualizacji i wprowadzenia nowych danych prosimy o kontakt pod adresem aktualizacje@rodowodyalaskanmalamute.pl
We inform that on 18 February 2013 under a contract of assignment website Pedigree Database Alaskan Malamute PL was handed Foundation Adoptions Malamutes in Poland to continue its and develop. Alaskan Malamutes Pedigrees PL is the continuation of Alaskan Malamutes Pedigree Service developed by Slawa Wegrzyn-Szulc in cooperation with Dan Anderson & Krzysztof Smialek and the database created by him for AMAL.


Użytkownik
Hasło
Zapamiętaj mnie

#:67